Абітурієнту

Дана тека має у своєму вмісті матеріали, які будуть корисні для абітурієнта
Спеціальність 161 ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ НЕОРГАНІЧНИХ РЕЧОВИН ТА ВОДООЧИЩЕННЯ

Для вступу на спецільність 161 Хімічні технології та інженерія потрібні сертифікати ЗНО - Українська мова та література – не менше 100 балів - Математика – не менше 125 балів за умови, що Хімія або Біологія – не менше 100 балів - Хімія або Біологія – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів Вагові коефіцієнти предметів ЗНО: українська мова та література - 0.2; математика - 0.35; хімія - 0.35; біології - 0.35.

Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА ДИПЛОМОМ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Якщо обрана тобою спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатоку 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Вступ на 5 курс (магістратура)

Для вступників до магістратури 01 липня - 02 серпня - прийому заяв та документів для осіб, які вступають на основі вступних випробувань 05 - 09 липня, 05 – 09 серпня - вступні випробування 10 серпня – оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення 14 серпня, до 13-00 - закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення 16 серпня, до 13-00 – закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб 15 серпня - зарахування вступників за державним замовленням 17 серпня - зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Правові положення вступу

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2018 році.

ПРО ФАКУЛЬТЕТ

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» - найбільший та найкращий вищий навчальний заклад в Україні, лідер технічної освіти та провідний науковий комплекс. А найкращих хіміків готують на хіміко-технологічному факультеті. Створений факультет разом із КПІ у 1898 році, а головою першої Державної екзаменаційної комісії був сам Д.І. Менделєєв. Наші студенти опановують сенсорну техніку та моніторинг навколишнього середовища, розробку медичних препаратів (нейропротектори та антивірусні препарати), високоефективних препаратів для очищення поверхні водоймищ і стічних вод від нафтопродуктів, нових функціональних керамічних матеріалів, впроваджують новітні екологічно-чисті технології та реагенти для одержання питної води і очищення стічних вод, створюють нові поліфункціональні композиційні склади косметичних засобів, досліджують техногенну безпеку хімічних виробництв та інгібіторні методи захисту металів в технологічних та біологічних середовищах. В наш час привабливою є екологічна освіта. Дійсно, кожне підприємство має свій підрозділ, який відповідає за екологічну безпеку виробництва. Але пам’ятай, що промислова екологія неможлива без розуміння хіміко-технологічних процесів. При обранні екологічної освіти перевагу слід надавати тим університетам, в яких ця освіта здійснюється в хімічних або хіміко-технологічних підрозділах і обов’язково на базі хімічних дисциплін. На хіміко-технологічному факультеті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» кожна випускова кафедра гарантовано надає повноцінні інженерно-екологічні знання, які дозволяють випускникам вирішувати екологічні проблеми будь-якої складності, як це і притаманно всім хімікам-технологам у XXI столітті. Випускники ХТФ мають змогу реалізувати себе в одному з трьох напрямів: 1. Працювати в українських та закордонних виробничих компаніях («Екософт», ПТК «Агромат», ТОВ «Люксофт-Україна», P&G Ukraine, «Collini» та ін.); 2. Займатись розвитком науки в українських та закордонних установах (Міжвідомче відділення електрохімічної енергетики НАН України, Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр, Інститут органічної хімії НАН України та ін.); 3. Продовжувати наукові дослідження ХТФ, вступивши до аспірантури та докторантури.

Підготовчі курси

Філія факультету довузівської підготовки (ФДП) НТУУ “КПІ” працює на ХТФ НТУУ ”КПІ” з 1998 р. У 2001 р. філія реорганізована в навчально-методичний центр “Хімія” Інституту моніторингу якості освіти. Центр здійснює якісний відбір, професійну орієнтацію та фундаментальну підготовку молоді до вступу на інженерно-хімічні, хіміко-біологічні та екологічні спеціальності університету, а також адаптує вступників до майбутнього навчання у вузі. Система навчання модульно-рейтингова з повним методичним забезпеченням. Підготовка ведеться з профільно-орієнтованих дисциплін — хімії та математики. До роботи залучені кваліфіковані викладачі університету, які мають досвід роботи в політехнічному ліцеї НТУУ”КПІ” та багаторічний досвід підготовки молоді до вступних випробувань. До послуг слухачів як очна так і заочна форми навчання.