Завдання для виконання курсових проектів для спеціалістів 2017 року

Дана тека містить файли завдання для виконання курсового проекту.

Альбоми і фотографії ще не було додано.

Бельчиков Євгеній Анатолійович

Хіміко-технологічний факультет КПІ ім Ігоря Сікорського Кафедра технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології ЗАВДАННЯ на курсовий проект з дисципліни „Проектування виробництв неорганічних речовин” студентка гр. ХН-61с Бельчиков Євгеній Анатолійович прізвище, ім'я, по батькові 1. Тема роботи Об‘ємно-планувальне рішення цеху (відділення)_синтезу аміачної селітри 2. Вихідні дані 2.1 Потужність цеху (відділення) 2000 т/доб 3. Зміст роботи (перелік питань, які підлягають розробці) 3.1 Опис технологічної схеми виробництва.(10ст.) 3.2 Компонування устаткування цеху (відділяння). Розміщення обладнання на відкритому майданчику(5ст.) 3.3 Підйомно-транспортне устаткування. Козловий кран (2ст.) 3.4 Конструктивне рішення будівлі і її елементів.(10ст.) 3.5 Генеральний план і його опис (5 ст.) 4. Перелік графічного матеріалу:  технологічна схема на листі формату А3;  ескіз основного апарату на листі формат А3;  план (плани) і розрізи цеху або відділяння на листі формату А1;  генеральний план на листі формату А3;  конструктивні елементи( ферми,стінові панелі) на листах формату А4. Термін подання роботи до захисту 15 травня 2017 р. Дата видачі завдання 1 квітня 2017 р.

Войницька Олена Сергіївна

Хіміко-технологічний факультет КПІ ім Ігоря Сікорського Кафедра технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології ЗАВДАННЯ на курсовий проект з дисципліни „Проектування виробництв неорганічних речовин” студентка гр. ХН-61с Войницька Олена Сергіївна прізвище, ім'я, по батькові 1. Тема роботи Об‘ємно-планувальне рішення цеху (відділення)_знесолення води ТЕЦ 2. Вихідні дані 2.1 Потужність цеху (відділення) 20000 м3/доб 3. Зміст роботи (перелік питань, які підлягають розробці) 3.1 Опис технологічної схеми виробництва.(10ст.) 3.2 Компонування устаткування цеху (відділяння). Розміщення обладнання на відкритому майданчику(5ст.) 3.3 Підйомно-транспортне устаткування. Мостовий кран (2ст.) 3.4 Конструктивне рішення будівлі і її елементів.(10ст.) 3.5 Генеральний план і його опис (5 ст.) 4. Перелік графічного матеріалу:  технологічна схема на листі формату А3;  ескіз основного апарату на листі формат А3;  план (плани) і розрізи цеху або відділяння на листі формату А1;  генеральний план на листі формату А3;  конструктивні елементи( ферми,стінові панелі) на листах формату А4. Термін подання роботи до захисту 15 травня 2017 р. Дата видачі завдання 1 квітня 2017 р.

Кас'янчук Тетяна Сергіївна

Хіміко-технологічний факультет КПІ ім Ігоря Сікорського Кафедра технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології ЗАВДАННЯ на курсовий проект з дисципліни „Проектування виробництв неорганічних речовин” студентка гр. ХН-61с Кас'янчук Тетяна Сергіївна прізвище, ім'я, по батькові 1. Тема роботи Об‘ємно-планувальне рішення цеху (відділення)_знесолення води для потреб котельні 2. Вихідні дані 2.1 Потужність цеху (відділення)150 м3/год 3. Зміст роботи (перелік питань, які підлягають розробці) 3.1 Опис технологічної схеми виробництва.(10ст.) 3.2 Компонування устаткування цеху (відділяння). Розміщення обладнання на відкритому майданчику(5ст.) 3.3 Підйомно-транспортне устаткування. Монорейка (2ст.) 3.4 Конструктивне рішення будівлі і її елементів.(10ст.) 3.5 Генеральний план і його опис (5 ст.) 4. Перелік графічного матеріалу:  технологічна схема на листі формату А3;  ескіз основного апарату на листі формат А3;  план (плани) і розрізи цеху або відділяння на листі формату А1;  генеральний план на листі формату А3;  конструктивні елементи( ферми,стінові панелі) на листах формату А4. Термін подання роботи до захисту 15 травня 2017 р. Дата видачі завдання 1 квітня 2017 р.

Кузьміна Христина Олександрівна

Хіміко-технологічний факультет КПІ ім Ігоря Сікорського Кафедра технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології ЗАВДАННЯ на курсовий проект з дисципліни „Проектування виробництв неорганічних речовин” студентка гр. ХН-61с Кузьміна Христина Олександрівна прізвище, ім'я, по батькові 1. Тема роботи Об‘ємно-планувальне рішення цеху (відділення)_знесолення води для потреб котельні 2. Вихідні дані 2.1 Потужність цеху (відділення)150 м3/год 3. Зміст роботи (перелік питань, які підлягають розробці) 3.1 Опис технологічної схеми виробництва.(10ст.) 3.2 Компонування устаткування цеху (відділяння). Розміщення обладнання на відкритому майданчику(5ст.) 3.3 Підйомно-транспортне устаткування. Монорейка (2ст.) 3.4 Конструктивне рішення будівлі і її елементів.(10ст.) 3.5 Генеральний план і його опис (5 ст.) 4. Перелік графічного матеріалу:  технологічна схема на листі формату А3;  ескіз основного апарату на листі формат А3;  план (плани) і розрізи цеху або відділяння на листі формату А1;  генеральний план на листі формату А3;  конструктивні елементи( ферми,стінові панелі) на листах формату А4. Термін подання роботи до захисту 15 травня 2017 р. Дата видачі завдання 1 квітня 2017 р.