ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО 2016

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ШОСТКИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ запрошує Вас взяти участь у IІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: НАУКА, ЕКОНОМІКА ТА ВИРОБНИЦТВО» 23-25 листопада 2016 р. м. Шостка

Шановні учасники конференції!

Програма конференції охоплює широке коло питань, присвячених актуальним проблемам хімічної технології, її економічним і екологічним аспектам.

До публікації приймаються праці за тематикою конференції, написані за результатами робіт магістрантами і студентами, аспірантами і докторантами, викладачами, кандидатами і докторами наук, іншими науковими співробітниками.

До участі в конференції приймаються матеріали, що раніше не публікувалися. Відправивши текст публікації конференції, автор бере на себе відповідальність за те, що текст публікації є остаточним варіантом, містить достовірні відомості, що стосуються результатів дослідження, і не вимагає доопрацювань. Наукові матеріали публікуються українською, російською, польською, англійською мовами.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Спеціальна хімічна технологія і виробництво боєприпасів та вибухові роботи в горнорудній промисловості

2. Загальна хімічна технологія, екологія та проблеми утилізації
3. Енергозбереження та альтернативні палива

4. Економіка виробництва і природокористування

5. Моделювання та автоматизація робочих процесів

6. Філософсько-методологічні та соціально-політичні аспекти виробництва

Для публікації матеріалів необхідно до 05 листопада 2016 року на поштову адресу оргкомітету направити:

-                заповнену реєстраційну форму, представлену для завантаження на сайті конференції himtec.sumdu.edu.ua;

-                текст наукової праці (роздрукований і підписаний авторами);

-                експертний висновок (тільки для учасників секції «Спеціальна хімічна технологія і виробництво боєприпасів та вибухові роботи в горнорудній промисловості»);

-                скановану копію квитанції про оплату оргвнеску.

Для розгляду питання участі в конференції надішліть до 01 листопада 2016 р. на електронну адресу nis@ishostka.sumdu.edu.ua листа, тема якого повинна містити прізвище учасника та назву конференції, наприклад «petrenko_NPK-2016». До листа прикріпіть наступні документи, назва яких також повинна містити прізвище учасника, наприклад:

1)     заповнена реєстраційна форма для участі в конференції (назва «petrenko_zayavka.docх»);

2)     текст наукової праці, оформлений згідно з вимогами (назва «petrenko_tezy.doc»);

3)     графічна частина окремим файлом (додатково);

4)     сканована(і) копія(ї) квитанції(й) про оплату (назва «petrenko_chek») у форматі .pdf або .jpg.

5)     сканована(і) копія(ї) експертного(их) висновку(ів)  (назва «petrenko_EV») у форматі .pdf або .jpg (тільки для учасників секції «Спеціальна хімічна технологія і виробництво боєприпасів та вибухові роботи в горнорудній промисловості»).

Надіслані матеріали вважаються прийнятими за умови отримання від оргкомітету підтвердження на e-mail.

Вимоги до оформлення наукових матеріалів:

Обсяг – 1-4 повних сторінок формату А4, підготовлені на одній з мов конференції з використанням шаблону, розміщеного на сайті himtec.sumdu.edu.ua

У випадку неможливості використання шаблону праця має відповідати наступним вимогам:

Розміри полів: верхнє – 2,5 см; нижнє – 2,5 см; ліворуч – 2,5 см; праворуч – 2,5 см. Шрифт - Times New Roman Cyr, 12 pt, міжрядковий інтервал - одинарний.  Вирівнювання за шириною, абзац 1,25 см. Рисунки повинні мати розмір не більш 15×9 см. Хімічні формули вставляються в текст за допомогою редактора ChemDraw.

Весь графічний матеріал дублюється в окремому файлі у форматі .jpg, .bmp, png.

Порядок розміщення матеріалу:

- зліва в верхньому рядку ставиться УДК (11pt);

-          пропустивши рядок, посередині прописними літерами назва доповіді; (напівжирний 12pt);

-          у наступному рядку рядковими літерами ініціали та прізвища співавторів (напівжирний 12pt);

- у наступному рядку повна назва установи чи підприємства, (12pt);

- у наступному рядку повна поштова адреса установи чи підприємства, індекс (12pt);

- у наступному рядку електронна адреса установи;

- з наступного рядка і з абзацу – основний текст (12pt);

- формули й рисунки вставляються у текст по центру.

Структура тез:

УДК 543.544;662.6

ОПРЕДЕЛЕНИЕ ВОДЫ В ТОПЛИВНЫХ ГРАНУЛАХ

О.С. Киселева, М.Ф. Буллер, С.П. Ярманова

Шосткинский институт Сумского государственного университета

ул. Институтская, 1, г. Шостка, 41100

shi_nir@sm.ukrtel.net

- (текст ) –

- (список літературних джерел) –

Оргкомітет залишає за собою право редагувати подані матеріали. Надіслані матеріали, що не відповідають вимогам, до друку не приймаються.

Після отримання заявки на участь у конференції оргкомітет висилає запрошення.

За результатами роботи конференції буде видано збірник матеріалів конференції, електронна версія якого буде розміщена на сайті  himtec.sumdu.edu.ua .

Учасники конференції отримують сертифікати.

Організаційний внесок

Організаційний внесок за участь у конференції становить:

Очна участь у конференції - 240 грн. (без отримання паперового примірнику збірника матеріалів конференції – 150 грн.).

Заочна участь – 150 грн. (без отримання паперового примірнику збірника матеріалів конференції – 60 грн.).

Організаційний внесок включає покриття витрат на публікацію програми, матеріалів конференції, сертифікатів учасників та організаційні витрати на проведення конференції.

Отримання додаткових примірників збірника матеріалів конференції можливе за попередньою домовленістю з оргкомітетом. Вартість одного примірника – 90 грн.

Іноземні учасники мають змогу оплатити організаційний внесок на місці.

Якщо об’єм наукової праці перевищує 4 сторінки, вартість кожної наступної становить 10 грн.

Друковані матеріали надсилаються на вказану учасниками адресу відділення Нової пошти (оплата за рахунок одержувачу).

Реквізити для оплати оргвнеску:

Отримувач

ШІСумДУ