Оголошення

Щодо вступу на навчання (ОКР спеціаліст, магістр)

Прийом документів і написання заяв відбудеться 25 червня о 10-00 в 162-4. При собі мати такі ксерокопії: 1. Паспорта 2. Ідентифікаційного кода 3. Творчих досягнень (тези доповідей, патенти, статті тощо) Більш детально на http://kpi.ua/rule-magister

«Хімія та сучасні технології»

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі VІI Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Хімія та сучасні технології»! Мета конференції: Розвиток наукової творчості студентів, аспірантів та молодих вчених в галузі хімії та сучасних технологій, залучення їх до рішення актуальних задач сучасної науки, а також развиток зв’язків між вищими навчальними закладами різних країн в сфері науково--дослідної роботи.

Крапля визнання: Хто дістане гран-прі конкурсу водних проектів та право представити Україну у Стокгольмі

23 квітня о 13:00 відбудеться нагородження переможців національного етапу конкурсу дослідницьких робіт «Стокгольмський юнацький водний приз». Новий володар гран-прі – кришталевої краплі – представить свій проект на міжнародному фіналі у Стокгольмі (23-28 серпня) та побореться за право одержати найвищу нагороду з рук Її Королівської Високості Принцеси Швеції Вікторії у залі, де за традицією вручається Нобелівська премія.

Шановні вступники!!!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи електронно будь-де і будь-коли! Елекронна заява повністю прирівнюється до паперової (Наказ Міністрества освіти і науки №1172 — http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1390-14/paran15#n15), всі подані заяви ви можете переглядати у особистому кабінеті й моніторити рейтингову ситуацію за допомогою сайту vstup.info (інформація оновлюється раз на 24 години).

Увага, зміна часу.

Зміна часу!!!! Презентація проекту Еразмус +_Єнський університет імені Фрідріха Шиллера_Німеччина

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-147 11.12.2015 ПРО УТОЧНЕННЯ П. 1 НАКАЗУ № 4-271 ВІД 25.11.15 ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВНОТИ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО РОЗМІЩУЄТЬСЯ НА ВЕБ-РЕСУРСАХ КПІ

завантажити в систему «Електронний кампус» анотації на двох мовах (українською, англійською), кожна з яких представлена окремим файлом у форматі *.pdf (мін. 650 знаків) для наступних видів електронних інформаційних ресурсів (ЕІР): робоча навчальна програма кредитного модулю, опис кредитного модуля, конспект лекції.

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля «Прикладна хімія»

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля «Прикладна хімія» для студентів хіміко-технологічного факультету напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія» професійного спрямування «Хімічні технології неорганічних речовин» / Автор: І.В. Косогіна. – К.: Електронне видання, 2015 р., 18 с.

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля ”Інформаційне забезпечення наукових досліджень”

Методичні рекомендації до вивчення кредитного модуля ”Інформаційне забезпечення наукових досліджень” для студентів спеціальності 8.05130101 Хімічні технології неорганічних речовин денної форми навчання / Автори: І.В. Косогіна, Г.В. Кримець – К.: Електронне видання, 2015 р., 14 с.

VI Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології

Шановні колеги! Ми раді запросити Вас на «VI Міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології”, яка відбудеться з 20 по 22 квітня 2016 року. Організатором конференції є Хіміко-технологічний факультет НТУУ «КПІ». Робота на конференції відбуватиметься в межах наступних секцій: 1. Хімія, фізико-хімія і технологія неорганічних речовин. 2. Хімія і технологія органічних речовин. 3. Теоретичні та прикладні аспекти електрохімії. 4. Неорганічне матеріалознавство. 5. Охорона навколишнього середовища: роль і завдання хімії у вирішенні екологічних проблем. Водоочищення. 6. Хімічна кібернетика. В рамках Конференції планується провести семінар на тему «Публікація результатів наукової роботи у світових наукометричних виданнях та її роль в отриманні грантового фінансування».

План організаційних заходів щодо використання системи «Електронний кампус» в 2-ому семестрі 2015-2016 н.р.

в програмному модулі «Навантаження НПП» системи «ЕК» зазначити власне навчальне навантаження для підвищення безпеки використання системи «ЕК» змінити власні паролі протягом семестру зазначати відомості (шляхом введення балів) про поточну успішність студентів, включаючи атестації в програмному модулі «Профіль» системи «ЕК» переглянути і оновити контактну, що буде доступна в системі «ЕК» та підсистемі «Інтелект» (за адресою http://intellect.kpi.ua) та надати згоду на оприлюднення інформації в мережі Інтернет для автоматизованого створення веб-сторінки переглянути й оновити в системі «ЕК» інформаційні ресурси підтримки навчального процесу на 2016-2017 н. р

Дні відкритих дверей на ХТФ

29.01.2016 – п’ятниця корпус № 4, ауд. 253, Велика хімічна аудиторія 10.00-18.00 093-557-82-67 05.02.2016 – п’ятниця 06.02.2016 – субота 12.02.2016 – п’ятниця 19.02.2016 – п’ятниця 26.02.2016 – п’ятниця 27.02.2016 – субота 26.03.2016 – субота 29.04.2016 – п’ятниця 21.05.2016 – субота

Модуль «Дошка оголошень» (Розпорядження №5-18 від 29.01.2016)

Доводимо до Вашого відома і просимо проінформувати викладачів кафедр вашого факультету/інституту, що для виконання Розпорядження №5-18 від 29.01.2016 «Про використання системи «Електронний кампус» в освітньому процесі» щодо здійснення переходу від «стендово-паперових повідомлень» на кафедрах на електронні оголошення буде застосований модуль «Дошка оголошень» системи «Електронний кампус».

VI Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології

Ми раді запросити Вас на «VI Міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології», яка відбудеться з 20 по 22 квітня 2016 року. Організатором конференції є Хіміко-технологічний факультет НТУУ «КПІ».

День відкритих дверей

Чекаємо на Вас у 4 корпусі, ауд. 253 або велика хімічна, з 10 до 18 години. Телефон відповідального секретаря відбіркової комісії ХТФ Мірошниченко Юлії Сергіївни +380506436259 або +380935578267 Приходьте самі та запрошуйте друзів! Якщо Вам зручно прийти в будь-який інший день, зателефонуйте Юлії Сергіївні та приходьте.

Результати проведення літньої школи в Норвегії

CPEA-2015/10036 «Water Harmony» Integration of Education, Research, Innovation and Entrepreneurship" ("Водна гармонія - Інтеграція освіти, досліджень, інновацій і підприємництва") програми EURASIA При фінансовій підтримці Міністерства іноземних справ Норвегії. Термін виконання: 2016-2019 рр.

Увага!!! Оголошується конкурс для студентів старших курсів В рамках міжнародного проекту Water Harmony-II

Увага!!! Оголошується конкурс для студентів старших курсів В рамках міжнародного проекту Water Harmony-II (www.waterh.net) для прийняття участі в літній школі у 2017 р. Вимоги до конкурсантів: 1) Вільне володіння англійською мовою (наявність мовного сертифікату міжнародного зразку (IELTS, TOEFL), або проходження тестування на знання англійської мови за програмою IELTS на кафедрі іноземної мови); 2) Відсутність оцінок "задовільно", середній бал 4,5; 3) Заповнена анкета (форма на сайті); 4) Наявність у навчальному плані спеціальності, за якою навчається студент дисциплін наступної спрямованості: 1. Теоретичні основи хімії і технології водопідготовки. 2. Технологія та обладнання підготовки питної та технічної води. 3. Технологія та обладнання очищення стічних вод.

6th International Youth Science Forum LITTERIS ET ARTIBUS 2016

Chemistry & Chemical Technology (CCT-2016) http://ukrscience.org/cct Organic Chemistry. Technology of Organic Products. Chemical Technology of Oil and Gas Refining. Chemical Technology of Plastics Refining. Chemical Technology of Biologically Active Substances. Pharmacy and Biotechnology. Chemical engineering. Technogenic and Ecological Safety. Chemical Technology of Silicates. Chemistry and Technology of Inorganic Substances. Analytical Chemistry. Physical and Colloid Chemistry

Ревизор киевских вузах.

Ревизор киевских вузах. Столовые Национальной музыкальной академии Украины имени П. И. Чайковского, Национального авиационного университета, НТУУ Киевский политехнический институт, Киевского национального университета театра, кино и телевидения имени И. К. Карпенко-Карого, отель при Киевском национальном университете имени Тараса Шевченко, супермаркет

Столовая КПИ

Гора просроченных продуктов на кухне. Неужели из них готовят студентам Киевского политехнического института?

Науки про Землю – освітньому фестивалю «KyivEdFest»

Під егідою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 1 листопада відбувся освітній фестиваль управлінської майстерності «KyivEdFest». Два відділення Київської МАН − хімії та біології та наук про Землю − в тандемі провели майстер-клас інтегрованого практичного заняття на тему «Вивчення ландшафтів та гідрологічних об’єктів міста Києва – інтеграція розвивального навчання в освіту для сталого розвитку» на території Об'єднаної гідрологічної станції «Київ», розташованої на острові Гідропарк. Розпочалось заняття з експрес-аналізу якості води. Серед запропонованих зразків була представлена вода водопровідна з Голосіївського району, з бювету на бульварі Лесі Українки, з тридцятиметрової свердловини з Чернігівської області та вода з річки Дніпро. Асистент кафедри технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології НТУУ «КПІ», кандидат технічних наук Григорій Володимирович Кримець проводив експериментальну частину порівняння аніонно-катіонного складу води з різних джерел.

ЗАГАЛЬНА ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ МЕТОДИЧНІ ВКАЗАВКИ до виконання розрахункових робіт для студентів специальностей

ЗМІСТ Вступ 1. Обґрунтування та вибір способу обраної продукції 2. Організація хіміко - технологічного процесу 2.1. Хімічна схема 2.1.1. Теоретичні основи і обґрунтування значень технологічних режимів 2.2. Принципові схеми 2.3. Технологічні схеми 2.4. Енерготехнологічні схеми 2.5. Екологічнобезпечні схеми 3. Висновки 4. Список використаних джерел 5. Додатки

Всеукраїнський юнацький водний приз-2017

«Зробимо воду чистою разом» Під таки гаслом пройшов у цьому році 13-ий конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз-2017», національна частина в Україні престижного Міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize, який щороку проходить у Стокгольмі під патронатом і при особистій участі ЇЇ Високості принцеси Вікторії. Кожен з конкурсантів запропонував у представленій на конкурс роботі своє бачення вирішення проблем водних ресурсів в Україні, серед яких було багато оригінальних і інноваційних ідей, що можуть бути використані не тільки в Україні, але й у світі. Захист робіт в Києві на теренах КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся в два етапи – серед всіх учасників прискіпливе журі вибрало 6 робіт, які фіналісти захищали повторно крім українською, ще й англійською. Повторний захист цих робіт і визначив переможця. Гран-Прі отримала робота «Екологічний спосіб прання» - Лівочка Анастасія, учениця 9 класу Львівського технологічного ліцею, м. Львів ІІ місце – «Експрес-контроль вмісту фосфату у водах різних категорій» Гусак Анна, учень 9 класу спеціалізованої школи №254, м. Київ ІІІ місце – «Грозові хмари - джерело енергії для нагріву води» Михайліченко Віталій, учень 9 класу Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м Борщів, Тернопільська обл.

Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції м.Шостка

У Шосткинському інституті пройшла ІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ». Науковий захід ставить за мету розвиток наукової творчості молодих учених та аспірантів, студентів, учителів та школярів, залучення їх до вирішення актуальних завдань сучасної науки, а також сприяє розвитку зв’язків між навчальними закладами у сфері науково-дослідної роботи і популяризації наукової діяльності серед талановитої молоді. Тому участь у конференції взяли науковці різних рівнів і вікових категорій з багатьох вузів України, зокрема Києва, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Глухова, Бердянська, Донецька (усього подано 118 доповідей), а також Республіки Білорусь. Порадувало широке представництвом талановитої молоді з багатьох навчальних закладів м. Шостки. Bідкриваючи пленарне засідання, директор Шосткинського інституту Тугай Н.О. подякувала присутнім за увагу до роботи вузу, за бажання займатися науковою діяльністю; побажала приємних вражень, успіхів та перемоги. Секретар міської ради Чанцева- Коваленко О.М. назвала конференцію святом знань і передала щире вітання молодим науковцям від мера міста. Заступник начальника відділу освіти Волошко Л.О. відзначила вагомі досягнення в співпраці загальноосвітніх закладів міста та Шосткинського інституту. Шульга О.В., помічник депутата Верховної ради Молотка І.Ф., подякувала молоді за талант і плідну роботу, за досягнення, що прославляють місто. Конференція продовжила роботу в 6 секціях за різними напрямами: 1. Сучасні проблеми хімічної технології. 2. Актуальні проблеми філософії та філології: наука і практика. 3. Прикладні та фундаментальні питання природничих дисциплін. 4. Проблеми та перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку соціально-економічних систем. 5. Системи управління та математичне моделювання. 6. Перспективні методики викладання в навчальних закладах. На заключному засідання було підведено підсумки роботи конференції та нагороджено переможців.

Лекції нідерландського вченого на ХТФ

Шановні колеги! Згідно діючої програми ERASMUS+ між ХТФ та Лейденським Інститутом хімії , 23-25 травня на ХТФ відбудуться 5 лекцій нідерландського професора Людо Юрлінка на тему "Surface Science for Heterogeneous Catalysis" згідно розкладу, наведеному у вкладеному файлі. На лекціях будуть продемонстровані інноваційні ілюстрації. Після останньої лекції в четвер, 25 травня о 16.20 відбудеться науковий міжкафедральний семінар з розробки пропозицій щодо створення міжнародного освітнього проекту з фінансуванням ЄС. Нагадую, що в 2016-1017 н.році 10 студентів .і аспірантів і 3 викладачі ХТФ пройшли наукове стажування в Лейденському Університеті. Подана заявка на той самий об'єм мобільності в 2017-2018 н.році. Прошу студентів, аспірантів та викладачів взяти активну участь у заході. Заст.декана ХТФ, доц. Дуда Т.І.

Проведення 1-ї атестації у другому семестрі 2017/18 році

-- проведення 1-ї атестації у другому семестрі здійснюється виключно в електронному вигляді у системі «Електронний кампус» без дублювання результатів атестації на паперових носіях (журналах, паперових відомостях тощо) (згідно Розпорядження №5/40 від 15.03.2018р.)

Бібліотека КПІ пропонує скористатися тестовим доступом до SciFinder

Бібліотека КПІ пропонує скористатися тестовим доступом до SciFinder - найбільшої в світі бази даних сполук, реакцій і рефератів з хімії та суміжних наук. Це легкий у використанні інструмент для пошуку та аналізу наукової інформації.

Ярмарок вакансій «Франція в Україні»

26 квітня 2018 року в Києві в «Українському домі» відбудеться Другий ярмарок вакансій французьких компаній в Україні, організований Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU).

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СИСТЕМУ ЗАПОБІГАННЯ ПЛАГІАТУ В АКАДЕМІЧНИХ ТЕКСТАХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

1.1. Положення про систему запобігання плагіату в академічних текстах працівників та здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі – Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Закону України «Про наукову і науково-технічну експертизу», Закону України «Про авторське право і суміжні права», Цивільного кодексу України, інших нормативно-правових актів та Статуту Університету, а також на виконання Наказу № 1-437 від 18.12.2017 р. «Про забезпечення функціонування системи запобігання академічному плагіату КПІ ім. Ігоря Сікорського».