Навчальний посібник "Прикладна хімія" авторів Косогіна І.В., Астрелін І.М.

Аннотація до навчального посібника "Прикладна хімія" авторів Косогіна І.В,, Астрелін І.М.

Викладено загальні принципи техніки хімічних експериментів, що базуються на прикладному використанні основних положень теоретичної хімії в процесах технології неорганічних речовин, а саме, технології виробництва сірковмісної продукції, сполук зв’язаного азоту, добрив, содопродуктів, глинозему, титановміщуючих продуктів, процесів прикладної екології та водопідготовки.

Призначений для поглибленого вивчення різних аспектів застосування в лабораторній практиці фундаментальних положень хімії та обґрунтування особливостей реальних рішень з майбутньої фахової діяльності. Може бути використаний студентами при підготовці до лекційних занять, контрольних робіт, до виконання студентами лабораторних та практичних робіт.

Изложены общие принципы техники химических экспериментов, основанные на прикладном использовании основных положений теоретической химии в процессах технологии неорганических веществ, в частности, технологии производства серосодержащих продуктов, соединений связанного азота, удобрений, содопродуктов, глинозема, титансодержащих продуктов, процессов прикладной экологии и водоподготовки.

Предназначено для углубленного изучения различных аспектов применения в лабораторной практике фундаментальных положений химии и обоснования особенностей реальных решений в будущей профессиональной деятельности. Может быть использован студентами при подготовке к лекционным занятиям, контрольным работам, к выполнению студентами лабораторных и практических работ.

The general principles of chemical engineering experiments based on the applied use of the main provisions of theoretical chemistry technologies in the processes of inorganic substances, in particular, the production technology of sulfur-containing products, the compounds bound nitrogen, fertilizer, soda products, alumina, titanium products, processes applied ecology and water treatment.

Designed for in-depth study of various aspects of the application of the fundamental principles of chemistry in laboratory and to support the features of real solutions in the future professional activity. It can be used by students in preparing for the lectures, tests, to perform laboratory and practical work.