Увага!!! Оголошується конкурс для студентів старших курсів В рамках міжнародного проекту Water Harmony-II (www.waterh.net) для прийняття участі в літній школі у 2017 р. Вимоги до конкурсантів: 1) Вільне володіння англійською мовою (наявність мовного сертифікату міжнародного зразку (IELTS, TOEFL), або проходження тестування на знання англійської мови за програмою IELTS на кафедрі іноземної мови); 2) Відсутність оцінок "задовільно", середній бал 4,5; 3) Заповнена анкета (форма на сайті); 4) Наявність у навчальному плані спеціальності, за якою навчається студент дисциплін наступної спрямованості: 1. Теоретичні основи хімії і технології водопідготовки. 2. Технологія та обладнання підготовки питної та технічної води. 3. Технологія та обладнання очищення стічних вод.

PDF document icon WaterHarmony (summer school).pdf — Документ PDF, 220 KB (225902 bytes)