Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції м.Шостка

У Шосткинському інституті пройшла ІІ Всеукраїнська науково-методична конференція «ОСВІТА, НАУКА ТА ВИРОБНИЦТВО: РОЗВИТОК ТА ПЕРСПЕКТИВИ». Науковий захід ставить за мету розвиток наукової творчості молодих учених та аспірантів, студентів, учителів та школярів, залучення їх до вирішення актуальних завдань сучасної науки, а також сприяє розвитку зв’язків між навчальними закладами у сфері науково-дослідної роботи і популяризації наукової діяльності серед талановитої молоді. Тому участь у конференції взяли науковці різних рівнів і вікових категорій з багатьох вузів України, зокрема Києва, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Глухова, Бердянська, Донецька (усього подано 118 доповідей), а також Республіки Білорусь. Порадувало широке представництвом талановитої молоді з багатьох навчальних закладів м. Шостки. Bідкриваючи пленарне засідання, директор Шосткинського інституту Тугай Н.О. подякувала присутнім за увагу до роботи вузу, за бажання займатися науковою діяльністю; побажала приємних вражень, успіхів та перемоги. Секретар міської ради Чанцева- Коваленко О.М. назвала конференцію святом знань і передала щире вітання молодим науковцям від мера міста. Заступник начальника відділу освіти Волошко Л.О. відзначила вагомі досягнення в співпраці загальноосвітніх закладів міста та Шосткинського інституту. Шульга О.В., помічник депутата Верховної ради Молотка І.Ф., подякувала молоді за талант і плідну роботу, за досягнення, що прославляють місто. Конференція продовжила роботу в 6 секціях за різними напрямами: 1. Сучасні проблеми хімічної технології. 2. Актуальні проблеми філософії та філології: наука і практика. 3. Прикладні та фундаментальні питання природничих дисциплін. 4. Проблеми та перспективи інвестиційно-інноваційного розвитку соціально-економічних систем. 5. Системи управління та математичне моделювання. 6. Перспективні методики викладання в навчальних закладах. На заключному засідання було підведено підсумки роботи конференції та нагороджено переможців.