VI Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології

Шановні колеги! Ми раді запросити Вас на «VI Міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології”, яка відбудеться з 20 по 22 квітня 2016 року. Організатором конференції є Хіміко-технологічний факультет НТУУ «КПІ». Робота на конференції відбуватиметься в межах наступних секцій: 1. Хімія, фізико-хімія і технологія неорганічних речовин. 2. Хімія і технологія органічних речовин. 3. Теоретичні та прикладні аспекти електрохімії. 4. Неорганічне матеріалознавство. 5. Охорона навколишнього середовища: роль і завдання хімії у вирішенні екологічних проблем. Водоочищення. 6. Хімічна кібернетика. В рамках Конференції планується провести семінар на тему «Публікація результатів наукової роботи у світових наукометричних виданнях та її роль в отриманні грантового фінансування».

20-22 квітня 2016 року

Київ

Шановні колеги!

Ми раді запросити Вас на
«VI Міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної  технології”, яка відбудеться з 20 по 22 квітня 2016 року. Організатором конференції є Хіміко-технологічний факультет НТУУ «КПІ».

Робота на конференції відбуватиметься в межах наступних секцій:

1. Хімія, фізико-хімія і технологія неорганічних речовин.
  2. Хімія і технологія органічних речовин.
  3. Теоретичні та прикладні аспекти електрохімії.
  4. Неорганічне матеріалознавство.
  6. Хімічна кібернетика.

Для участі у конференції Вам необхідно:

1. До 21 лютого 2016 року заповнити заявку на участь у конференції на сайті http://conf.asvit.kiev.ua Разом з заявкою Ви маєте додати тези доповіді.

2. До 1 березня 2016 року (статус отримання заявки відображається на сайті) необхідно сплатити оргвнесок.

Додаткова інформація щодо роботи Конференції

На конференції будуть представлені секційні доповіді (10 хв.) та стендові доповіді.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Демонстраційні матеріали доповідей представляються в електронному вигляді (Microsoft Powerpoint);

Реєстрація учасників конференції 20 квітня 2016 р. з 8 до 10 години у холі 4 корпусу НТУУ «КПІ» (М. “Політехнічний інститут”). (див. карту на сайті). При собі мати квитанцію (копію платіжного доручення) про оплату організаційного внеску.

Розміщення. За можливістю учасники будуть розміщені в гуртожитках НТУУ «КПІ». Вартість проживання від 100 грн. на добу. Також можливе бронювання місць у готелях м. Києва. Вартість проживання у готелях – від 600 грн. на  добу.

Розмір та порядок оплати

Оплата оргвнеску здійснюється на основі даного інформаційного листа.

Оргвнесок включає оплату за:

—    друковану програму конференції;

—    друковану збірку тез конференції;

—    coffee-break в перервах;

—    необхідні супутні матеріали (бейджик, папка, ручка, диплом та ін.).

Розмір оргвнеску:

для студентів200 грн.

для аспірантів та молодих вчених – 300 грн.

заочна участь (публікація) – 100 грн.

Банківські реквізити:

Одержувач: ХТФ НТУУ «КПІ» б.н. 519

Код отримувача: (ЄДРПОУ) 02070921

Банк отримувача: ДКСУ у м. Києві

Код банку отримувача (МФО): 820172

№ рахунку: 31254389113853

Призначення платежу: Благодійний внесок на приведення наукової конференції з хімічної технології

Офіційна адреса оргкомітету

03056, м. Київ, пр-т Перемоги, 37, НТУУ „КПІ”, корпус №4 на ім’я Астреліна Ігоря Михайловича (з поміткою «конференція»).

Для довідок

E-mail: conf@xtf.kpi.ua,

Васильєв Георгій Степанович
(+38) 096 924 98 88

Кримець Григорій Володимирович

(+38) 097 964 82 99

Вимоги до оформлення тез доповіді

Тези доповіді (одна повна сторінка формату А4) оформлюються у відповідності до наступних вимог:

• в першому рядку – назва доповіді прописними літерами, вирівнювання по центру (шрифт напівжирний);
  • у другому рядку – по центру прізвище та ініціали авторів доповіді;
  • у третьому рядку – по центру повна назва закладу;
  • у четвертому рядку – по центру поштова адреса закладу та телефон;
  • у п’ятому  рядку – по центру електронна адреса (автора або установи);
  • далі, через один пустий рядок, друкується повний текст тез.

• Текст набирається в редакторі WORD.
  • Шрифт: Times  New  Roman Cyr
  • Розмір шрифта: 12 ppt
  • Інтервал: одиночний
  • Розстановка переносів: автоматична
  • Поля:  ліворуч — 3 см; праворуч, знизу, зверху — 2,5 см.
  • Рисунки (не більше одного), що вставляються в текст, повинні мати розміри не більше 15 см × 9 см. Застосовувати формати: BMP, PCX, TIF, JPG.
  • Розмір шрифту під рисунком — 10 ppt.
  • Рисунки, виконані за допомогою WORD, повинні бути обов’язково згруповані.

Текст тез редагуванню не підлягає і є оригіналом для тиражування.