VІI Міжнародна науково-технічна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі VІI Міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Хімія та сучасні технології»! Мета конференції: Розвиток наукової творчості студентів, аспірантів та молодих вчених в галузі хімії та сучасних технологій, залучення їх до рішення актуальних задач сучасної науки, а також развиток зв’язків між вищими навчальними закладами різних країн в сфері науково--дослідної роботи.

Запрошуємо Вас прийняти участь в роботі

«Хімія та сучасні технології»!

Мета конференції:

Тематичні напрямки конференції:

1. Неорганічна хімія, технологія неорганічних речовин та промислова екологія.

2. Хімія та технологія води.

3. Електрохімія.

4. Органічна хімія, технологія органічних речовин та фармацевтичних препаратів.

5. Хімія та технологія паливно-мастильних і полімерних матеріалів.

6. Технологія тугоплавких неметалічних та силікатних матеріалів.

7. Енергетика, системи управління, машинобудування та матеріалознавство.

8. Біотехнологія.

9. Аналітична хімія, хімічна технологія харчових добавок та косметичних засобів.

10. Проблеми забезпечення економічного росту та вдосконалення систем керування промислових підприємств.

11. Людина і світ у філософському дискурсі.

Розклад конференції:

27 квітня 2015 р. понеділок

800 1400 Реєстрація учасників конференції

1415 – 1630 Пленарне засідання

1700 Культурна програма

28 квітня 2015 р. вівторок

900 – 1200 и 1300 – 1630 Робота по секціях

1200 1300 Перерва

1700 Культурна програма

29 квітня 201. –середа

1000 – 1300 Робота по секціях, дискусії

1400 Заключне пленарне засідання.

Для участі в конференції необхідно до 1 березня 2015 р:

– зареєструватись на сайті університету http://www.udhtu.com.ua

- прикріпити тези доповіді

-прикріпити файл з графічною частиною тез

Організаційний внесок:

- для зарубіжних учасників – 70 у.о.

- для країн СНД та України – 200 грн.

Публікація тез без участі:

- для зарубіжних учасників – 18 у.о.

- для країн СНД та України – 50 грн.

Оплата організаційного внеску може бути переведена на рахунок або здійснена безпосередньо при реєстрації.

У випадку переводу оргвнеску на р/р, при реєстрації необхідно пред’явити квитанцію про сплату.

Реквізити: ЕДПОУ (ОКПО) 02070758, р/р 31251202114426, МФО 805012 банк ГУДКСУ у Дніпропетровській обл. м. Дніпроптеровськ

Найменування платежу: оргвнесок на конференцію «Хімія та сучасні технології»/ прізвище, імя учасника

З усих технічних питань реєстрації у конференції можна звертатись за адресою

Konf2015@mail.ua

Правила надання тез:

Тези доповідей на робочій мові прикріплюються на сайті університету.

Тези доповіді повинні відповідати тематиці секції.

Приймаються тільки одні тези від одного автора, який автоматично стає доповідачем.

Кількість тез у співавторстві необмежена.

Обсяг тез складає 1-2 максимально заповнені сторінки формату А4.

Всі поля сторінки по 2,5 см. Текст друкується шрифтом Times New Roman, звичайним начертанням і 14 кеглем. Міжрядковий інтервал одинарний. Абзац – 1,25 см.

Хімічні формули вставляються в текст за допомогою редактора ChemDraw.

Весь графічний матеріал розміщується у вигляді рис. та дублюється в окремому файлі в форматі jpg, bmp, png

Автор може направляти або редагувати тези до 01 березня 2015р. включно! Після цієї дати приймання тез буде технічно неможливо!

Будьте уважні при заповнені необхідних полей!!! Шапка тез формується автоматично за даними заповнюваємих Вами полей.

Шапка містить у собі наступні пункти: «назва тез», «ПІБ доповідача та співавторів», «повна назва всіх ВНЗ, які приймають участь», «країна учасників», «міста учасників», «e-mail відповідального за тему».

Приклад оформлення тез

ЕЛЕКТРОПРОВІДНІСТЬ МЕЖІ РОЗДІЛУ ФАЗ ГАЗ-РІДИНА ПРИ ЕЛЕКТРОЛІЗІ ВОДНИХ РОЗЧИНІВ ЕЛЕКТРОЛІТІВ РІЗНОГО СКЛАДУ

Бондар Д.В.

ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»

е-mail: demy2@ukr.net

Текст тез

Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів до збірника та відхиляти матеріали оформлені з порушеннями вимог!

Збірник тез буде видано до моменту проведення конференції.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.